S ČÍM MOHU POMOCI

Pečuji o Vaší stravu

Expertem na poruchy příjmu potravy mě dělá nejen mé vzdělání a několikaletá praxe, ale především má osobní zkušenost.

Nebojte se mě kontaktovat, já Vám budu rozumět.

SLUŽBY

OSOBNÍ JÍDELNÍČEK

Máte specifické zdravotní problémy, které Vás limitují v jídle? Nebo máte pocit, že potřebujete všechno 100% na míru? Dokončili jste hospitalizaci, Váš nutriční stav už je v pořádku, ale cítíte se ztracená a najednou máte pocit, že nevíte co kdy a kolik toho jíst? Pak je osobní jídelníček to pravé pro Vás.

Co obsahuje OSOBNÍ JÍDELNÍČEK?

V osobním jídelníčku vždy zohledňuji váš zdravotní stav a sním související potravinová a dietní omezení. Snažím se ho vždy přizpůsobit dle Vašeho denního režimu a časových možností. Pokud to jde, cílím na konkrétní zdravotní potíže a samozřejmě zohledňuji Váš psychický stav a stádium poruchy příjmu potravy. Pokud je třeba, nastavujeme jídelníček postupně.

Upřednostňuji jídelníčky, do kterých je klient aktivně zapojen. Můžete si tak sama vybírat jídla, na která máte zrovna chuť, ale zároveň budete mít kontrolu nad tím, co a kolik toho Vaše tělo potřebuje na základě jasných a srozumitelných pravidel a dávek jednotlivých potravin.

Důraz kladu na jednoduchost, přehlednost a srozumitelnost!

Jak Rámcový jídelníček můžete získat?

Začněte vyplněním objednávkového formuláře níže. Obratem Vám zašlu dotazník, díky kterému získám informace potřebné k vytvoření jídelníčku na míru, a platební údaje. Zaplatíte jednoduše převodem na můj bankovní účet, po připsání částky na můj účet Vám jídelníček i s podrobným manuálem zašlu mailem.

A kolik Vás bude stát?

Rámcový jídelníček s předáním … 2500 Kč

Vyplňte objednávkový formulář a těšte se na svůj rámcový jídelníček

Způsob předání

13 + 15 =

OSOBNÍ KONZULTACE S ALENOU

Potřebujete více podpory? Máte specifické dotazy? Online verze stravovacího plánu Vám nevyhovuje? Toužíte po odborných radách, které dokonale reflektují Váš nutriční i psychický stav? Pak bychom se asi měli potkat osobně.

Co Vás čeká?
  • Osobní nebo Skypová 50- 60 minutová konzultace.
  • Zhodnocení Vašeho dosavadního jídelníčku, zdravotního stavu a pohybového režimu.
  • Odborné rady, šité Vám na míru. Doporučení na změny a nastavení individuálního výživového plánu dle Vašich potřeb.
  • Praktické rady, jak změny zapojit do běžného života- vaření, nakupování, zvládání krizových sutuací souvisejících s poruchu příjmu potravy…
  • A samozřejmě pochopení, podpora, motivace a předání mých osobních zkušeností.
Jak to bude probíhat?

Naplánujeme si termín osobního či Skypového vstupní konzultace, na které se Vás budu hodně ptát, abych se seznámila nejen s Vámi, ale i Vaší situací týkající se stravy, psychiky, zdraví či pohybu. Podrobně se podíváme na Váš současný jídelníček. Vyhodnotím ho a zavedeme změny, ke kterým Vám předám jak odborné, tak praktické rady.

Když se na to budete cítit, udělám Vám analýzu těla na bioimpedanční váze (měření hmotnosti, tuků a svalů v těle).

Nedovolí Vám Vaše psychika zvládnout vše najednou?

Potkáme se víckrát. Domluvíme se na dlouhodobější spolupráci, abychom mohly všechno krůček po krůčku vyladit až k Vašemu zdraví a spokojenosti. Budeme se vídat na pravidelných kontrolách, jak dlouho budete potřebovat.

Vysvětlím Vám, co Vaše tělo potřebuje. Naučíme se společně vybírat vhodné potraviny. Naučíme se vařit nejen zdravě, ale také rychle a levně. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, vyřešíme potíže, se kterými se ve spojitosti s jídlem potýkáte…

Nezapomeňte si vzít s sebou:
  • Svůj reálný současný jídelníček sepsaný za 3- 5 dnů (co, kdy a kolik jste jedli a pili)
  • Všechny lékařské zprávy včetně krevních odběrů, které máte za poslední cca rok (pokud nemáte žádné, nevadí)
  • Podklady pro diety, které jste dostali od Vašeho ošetřujícího lékaře, pokud nějaké máte
  • Seznam léků a výživových doplňků, které užíváte včetně dávkování
Kolik Vás to bude stát?
Osobní konzultace v délce 50- 60 minut 1000 Kč
Skype konzultace v délce 50- 60 minut 1000 Kč
Následná kontrola v délce 30 minut 700 Kč

Nečekejte, že uzdravení přijde samo. Objednejte se na osobní konzultaci hned. Zavolejte mi na telefonní číslo 777 126 421.

Domluvenou konzultaci lze bezplatně zrušit (telefonem nebo sms zprávou) nejpozději 48 hodin před dohodnutým termínem. Pokud klient stornuje objednaný termín méně než 48 hodin před domluvenou konzultací, hradí sezení v plné výši. Jedná se o běžnou praxi v ambulanci, kde sezení jsou hrazena přímou platbou.

Chcete se objednat a nemůžete telefonovat? Vyplňte kontaktní formulář, ozvu se Vám zpět.

9 + 2 =

Pokud se potřebujete na něco zeptat, napište mi na